עזרה

1. ניווט בעזרת מקלדת

בלחיצה על מקש "TAB” ניתן למצוא את כל קיצורי הדרך בעמוד ולעבור ביניהם. תוך כדי הפעולה, רקע הפריט משתנה בכדי לעזור למשתמש/ת לראות את מיקומו המדויק. בכדי לחזור לפריט קודם, יש להקיש SHIFT+TAB. לחיצה על מקש “ENTER” מעבירה לתוכן הפריט.

 

2. שינוי צבעוניות טקסט

השימוש באופציה של שינוי צבעוניות מאפשרת לשנות את גוון הטקסט והרקע בהתאם לבחירה, וכתוצאה מכך ליצור ניגודיות צבעים גבוהה. (בדפדפנים תומכים תתאפשר בנוסף גם שינוי צבעוניות לכל התמונות באתר בהתאמה)

 

3. גודל הכתב

ישנם שלושה גדלים אפשריים לבחירה: רגיל, בינוני, גדול. גודל הטקסט באתר ישתנה לפי בחירת המשתמש/ת.

4. שכבת עזרה

מצב פעיל של שכבת העזרה מאפשר לקבל תאור קצר על כל האובייקטים באתר.

 

נא לשים לב ! לאחר בחירת השינויים, יש ללחוץ על כפתור "החל שינויים". כפתור זה יפעיל את השינויים שנבחרו. על מנט לבטל את השינויים שנבחרו, יש ללחוץ על כפתור "ביטול נגישות".

 

משוב

במידה ונתקלת בבעיה בנגישות האתר, אנא פנה/י אלינו

באמצעות דואר אלקטרוני בכדי שנוכל לתת את המענה הטוב ביותר לפתרון הבעיה נודה לתיאור מפורט ככל האפשר של תאור הפניה, השארת פרטי הפונה מומלצת בכדי שנוכל ליצור קשר במידה ויתעוררו שאלות בנושא.

סגירה
מערכת נגישות

הצהרת נגישות

מהו אתר נגיש?

25% מהאזרחים/ות בישראל הם/ן בעלי/ות מוגבלויות. התקנות החדשות להנגשת אתרי אינטרנט (לחוק השוויון לאנשים עם מוגבלות) נועדו לאפשר גם לאנשים עם מוגבלויות שונות(כגון עיוורים/ות ומוגבלי/ות ראייה, אנשים עם מוגבלות פיזית המתקשים/ות להזיז את ידיהם/ן,

אנשים עם הפרעות קשב וריכוז או דיסלקציה, אנשים עם מוגבלויות שמיעה ומוגבלויות אחרות) לגלוש באינטרנט בנוחות מירבית.אתרי אינטרנט נגישים אף מופיעים יותר במנועי החיפוש השונים.

אתר נגיש הוא אתר שבוצעו בו התאמות לפי תקן ישראלי. תקן זה מאמץ את ההנחיות הבינלאומיות לנגישות לתכני אינטרנט, של אירגון ה-W3C העולמי. ומאפשר לבעלי/ות מוגבלויות לגלוש באתרי אינטרנט בנוחות ע"י כלים המסייעים בכך.

אחריות

למרות מאמצינו לפתח נגישות בכל תכני האתר, ייתכן ובמהלך הגלישה יופיעו חלקים שטרם הונגשו. אנו ממשיכים להשקיע בפיתוח הגדרות הנגישות על מנת לאפשר גישה לתכנים אלה לכלל האוכלוסיה, ובפרט לאנשים עם מוגבלויות.

להלן קישורים רלוונטיים בנושא נגישות אתרי אינטרנט:

תקנות שוויון הזכויות לאנשים עם מוגבלויות (התאמות נגישות לשירות)

הנגשת אתרי אינטרנט – נציבות שוויון הזכויות לאנשים עם מוגבלות

תקנות הנגישות לשירות – נציבות שוויון הזכויות לאנשים עם מוגבלויות

סגירה
מערכת נגישות

מערכת נגישות האתר

ניווט בעזרת מקלדת
ניווט בעזרת מקלדת:
ערכת צבעים
צבעוניות טקסט:
גודל טקסט
גודל כתב:
שכבת עזרה
שכבת עזרה:
סגור נגישות
נגישות האתר

הפעל נגישות

תפריט ראשי

פיתוח מערכות מידע

 

חברת סלוגן דיזיין מתמחה בפיתוח ותמיכת מערכות מידע על פי דרישת הלקוח תוך תפיסה מערכתית ותוך התחשבות בנוחות המשתמש. מערכות מידע מסתמכות על ידע מדעי המחשב ומדעי ניהול יחדיו, שבאמצעותם בוחנים את תפיסת המערכת העתידית (ניתוח מערכות מידע) כך שתתאים בצורה האופטימלית למשתמש.

ניתוח מערכות מידע ניתן לבצע לפני פיתוח המערכת עצמה וללמוד את הקשר המערכתי שקיים בחברה. מאידך, ניתן לבצע ניתוח מערכות מידע גם לאחר הקמת המערכת הממוחשבת.

 

המערכות אותן אנו מפתחים הינן מערכות מידע אינטרנטיות.

פיתוח מערכות המידע בחברתנו נעשה בסביבת PHP תוך שימוש ב MY-SQL.

 

שלבים עיקריים בתהליך פיתוח מערכות מידע:

 

*ביצוע מחקר מעמיק על הארגון לו נדרשת מערכת ניהול המידע, הבנת אופן העבודה בארגון וסיוע ללקוח בהבנת צרכיו והאפשרויות העומדות בפניו.

 

* אפיון מערכת מידע הינו השלב השני והחשוב ביותר להצלחת הפרויקט. האפיון מגדיר את דרך הצגת הדברים, את העמדת פרמטרים על גבי המסך, את הזנת הפרמטרים הנחוצים על מנת להוביל למסך הבא ועוד. אפיון המערכת הינו השלב שבו המשתמש והמתכנת מגיעים לכדי הנה מלאה, אשר בסופו של תהליך זה ניתן להתקדם את תכנות המערכת ולהביאה לכדי מימוש.

 

* תכנות מערכת ניהול מידע על פי האפיון שנקבע מול הלקוח.

 

* עיצוב מערכת ניהול המידע בהתאם לסקיצות גרפיות שנקבעו בין הגרפיקאי/ת והלקוח. לרוב העיצוב הגרפי נקבע לפי עיצוב אתר האינטרנט או ילווה במוטיבים גרפיים המלווים את החברה (מיתוג/זהות ארגונית). בסופו של דבר מערכת המידע הזו הינה חלק אינטגרלי מהחברה וכל מה שמשתמע מזה, לכן רצוי שיקבל מראה אחיד.

 

* הטמעת המערכת ותחילת עבודה של המשתמשים השונים בארגון, תוך לימוד תפעול המערכת ומסירת שינויים תכנותיים במידת הצורך להתאמה
בצורה אופטימלית עבור הלקוח.

 

לחברת סלוגן דיזיין ניסיון רב בביצוע תהליך פיתוח מערכות מידע תוך חשיבה מערכתית ונוחות המשתמש ותמיכה ושירות לאורך כל תקופת ההתקשרות.