עזרה

1. ניווט בעזרת מקלדת

בלחיצה על מקש "TAB” ניתן למצוא את כל קיצורי הדרך בעמוד ולעבור ביניהם. תוך כדי הפעולה, רקע הפריט משתנה בכדי לעזור למשתמש/ת לראות את מיקומו המדויק. בכדי לחזור לפריט קודם, יש להקיש SHIFT+TAB. לחיצה על מקש “ENTER” מעבירה לתוכן הפריט.

 

2. שינוי צבעוניות טקסט

השימוש באופציה של שינוי צבעוניות מאפשרת לשנות את גוון הטקסט והרקע בהתאם לבחירה, וכתוצאה מכך ליצור ניגודיות צבעים גבוהה. (בדפדפנים תומכים תתאפשר בנוסף גם שינוי צבעוניות לכל התמונות באתר בהתאמה)

 

3. גודל הכתב

ישנם שלושה גדלים אפשריים לבחירה: רגיל, בינוני, גדול. גודל הטקסט באתר ישתנה לפי בחירת המשתמש/ת.

4. שכבת עזרה

מצב פעיל של שכבת העזרה מאפשר לקבל תאור קצר על כל האובייקטים באתר.

 

נא לשים לב ! לאחר בחירת השינויים, יש ללחוץ על כפתור "החל שינויים". כפתור זה יפעיל את השינויים שנבחרו. על מנט לבטל את השינויים שנבחרו, יש ללחוץ על כפתור "ביטול נגישות".

 

משוב

במידה ונתקלת בבעיה בנגישות האתר, אנא פנה/י אלינו

באמצעות דואר אלקטרוני בכדי שנוכל לתת את המענה הטוב ביותר לפתרון הבעיה נודה לתיאור מפורט ככל האפשר של תאור הפניה, השארת פרטי הפונה מומלצת בכדי שנוכל ליצור קשר במידה ויתעוררו שאלות בנושא.

סגירה
מערכת נגישות

הצהרת נגישות

מהו אתר נגיש?

25% מהאזרחים/ות בישראל הם/ן בעלי/ות מוגבלויות. התקנות החדשות להנגשת אתרי אינטרנט (לחוק השוויון לאנשים עם מוגבלות) נועדו לאפשר גם לאנשים עם מוגבלויות שונות(כגון עיוורים/ות ומוגבלי/ות ראייה, אנשים עם מוגבלות פיזית המתקשים/ות להזיז את ידיהם/ן,

אנשים עם הפרעות קשב וריכוז או דיסלקציה, אנשים עם מוגבלויות שמיעה ומוגבלויות אחרות) לגלוש באינטרנט בנוחות מירבית.אתרי אינטרנט נגישים אף מופיעים יותר במנועי החיפוש השונים.

אתר נגיש הוא אתר שבוצעו בו התאמות לפי תקן ישראלי. תקן זה מאמץ את ההנחיות הבינלאומיות לנגישות לתכני אינטרנט, של אירגון ה-W3C העולמי. ומאפשר לבעלי/ות מוגבלויות לגלוש באתרי אינטרנט בנוחות ע"י כלים המסייעים בכך.

אחריות

למרות מאמצינו לפתח נגישות בכל תכני האתר, ייתכן ובמהלך הגלישה יופיעו חלקים שטרם הונגשו. אנו ממשיכים להשקיע בפיתוח הגדרות הנגישות על מנת לאפשר גישה לתכנים אלה לכלל האוכלוסיה, ובפרט לאנשים עם מוגבלויות.

להלן קישורים רלוונטיים בנושא נגישות אתרי אינטרנט:

תקנות שוויון הזכויות לאנשים עם מוגבלויות (התאמות נגישות לשירות)

הנגשת אתרי אינטרנט – נציבות שוויון הזכויות לאנשים עם מוגבלות

תקנות הנגישות לשירות – נציבות שוויון הזכויות לאנשים עם מוגבלויות

סגירה
מערכת נגישות

מערכת נגישות האתר

ניווט בעזרת מקלדת
ניווט בעזרת מקלדת:
ערכת צבעים
צבעוניות טקסט:
גודל טקסט
גודל כתב:
שכבת עזרה
שכבת עזרה:
סגור נגישות
נגישות האתר

הפעל נגישות

תפריט ראשי

עיצוב אתרים

 

האינטרנט הוא חלק בלתי נפרד משגרת היום יום, והוא משמעותי במיוחד לקידום עסקים. משרדים ממשלתיים, חברות ציבוריות, אוניברסיטאות ומכללות ועסקים פרטיים - אתר אינטרנט מיועד לכל אדם שמעוניין בקידום עסקי, והלקוחות הבאים נמצאים במרחק קליק אחד.

 

סלוגן דיזיין הנה חברה ותיקה בשוק שמספקת מענה לעיצוב אתרים ובנייתם. תהליך עיצוב אתרים מורכב מכמה שלבים, והמטרה המרכזית היא חשיפה מוגברת לקהל היעד הרלוונטי. התהליך מתחיל בבחירת עיצוב, מבנה מוכן או עיצוב אישי לפי בחירת הלקוח והקונספט הגרפי שהוא מעוניין להעביר. לאחר בחירת העיצוב הרצוי ישנו החלק התכנותי. האתר מועלה לרשת האינטרנט ובאמצעות שימוש במילות מפתח נכונות ולעיתים קידום האתר ניתן למצוא אותו ברשת בקלות רבה במנועי החיפוש השונים.

 

עיצוב אתרים לאתרים שונים

 

עיצוב אתרים הוא תחום רחב, והוא רלוונטי לסוגים שונים של אתרים: אתרי מכירות, אתרי אינטרנט תדמיתיים, אתרים ללא מטרת רווח, ועוד.

אנו בסלוגן דיזיין בעלי ידע רחב בתחום, ואנו מתמחים בבניית אתרים מעוצבים ומקצועיים תוך מתן דגש על חשיפת הלקוח ומענה מקצועי.

 

דגשים שיש לקחת בחשבון בעת עיצוב האתר

 

1. עיצוב האתר צריך להיות מותאם ללקוח

2. ללקוח ניתנת גישה למערכת ניהול תוכן, האפשרת לו לעדכן את האתר בכל רגע נתון ובאופן שוטף.

3. האתר בנוי ומעוצב תוך שימת דגש על ממשק נוח לגולש.

4. הכוונת הלקוח לכתיבת התוכן, על מנת שהאתר יופיע במיקום טוב ככל האפשר במנועי החיפוש השונים.

5. העברת האינפורמציה לגולש באופן מהיר וישיר.

6. הקמת האתר דורשת ידע על בית העסק בכדי להתאימו ללקוח באופן מדויק. אנו בסלוגן דיזיין בוחנים את קהל היעד שמיועד להיכנס לאתר, ועובדים על עיצוב האתר בהתאם.

7. גולשים שלא מוצאים את התוכן שהם מעוניינים בו, יגלשו לאתר אחר. אנו בסלוגן דיזיין מעצבים את האתרים כך שהאתר יהיה נגיש למשתמש והוא יוכל לאתר תכנים בקלות רבה.