עזרה

1. ניווט בעזרת מקלדת

בלחיצה על מקש "TAB” ניתן למצוא את כל קיצורי הדרך בעמוד ולעבור ביניהם. תוך כדי הפעולה, רקע הפריט משתנה בכדי לעזור למשתמש/ת לראות את מיקומו המדויק. בכדי לחזור לפריט קודם, יש להקיש SHIFT+TAB. לחיצה על מקש “ENTER” מעבירה לתוכן הפריט.

 

2. שינוי צבעוניות טקסט

השימוש באופציה של שינוי צבעוניות מאפשרת לשנות את גוון הטקסט והרקע בהתאם לבחירה, וכתוצאה מכך ליצור ניגודיות צבעים גבוהה. (בדפדפנים תומכים תתאפשר בנוסף גם שינוי צבעוניות לכל התמונות באתר בהתאמה)

 

3. גודל הכתב

ישנם שלושה גדלים אפשריים לבחירה: רגיל, בינוני, גדול. גודל הטקסט באתר ישתנה לפי בחירת המשתמש/ת.

4. שכבת עזרה

מצב פעיל של שכבת העזרה מאפשר לקבל תאור קצר על כל האובייקטים באתר.

 

נא לשים לב ! לאחר בחירת השינויים, יש ללחוץ על כפתור "החל שינויים". כפתור זה יפעיל את השינויים שנבחרו. על מנט לבטל את השינויים שנבחרו, יש ללחוץ על כפתור "ביטול נגישות".

 

משוב

במידה ונתקלת בבעיה בנגישות האתר, אנא פנה/י אלינו

באמצעות דואר אלקטרוני בכדי שנוכל לתת את המענה הטוב ביותר לפתרון הבעיה נודה לתיאור מפורט ככל האפשר של תאור הפניה, השארת פרטי הפונה מומלצת בכדי שנוכל ליצור קשר במידה ויתעוררו שאלות בנושא.

סגירה
מערכת נגישות

הצהרת נגישות

מהו אתר נגיש?

25% מהאזרחים/ות בישראל הם/ן בעלי/ות מוגבלויות. התקנות החדשות להנגשת אתרי אינטרנט (לחוק השוויון לאנשים עם מוגבלות) נועדו לאפשר גם לאנשים עם מוגבלויות שונות(כגון עיוורים/ות ומוגבלי/ות ראייה, אנשים עם מוגבלות פיזית המתקשים/ות להזיז את ידיהם/ן,

אנשים עם הפרעות קשב וריכוז או דיסלקציה, אנשים עם מוגבלויות שמיעה ומוגבלויות אחרות) לגלוש באינטרנט בנוחות מירבית.אתרי אינטרנט נגישים אף מופיעים יותר במנועי החיפוש השונים.

אתר נגיש הוא אתר שבוצעו בו התאמות לפי תקן ישראלי. תקן זה מאמץ את ההנחיות הבינלאומיות לנגישות לתכני אינטרנט, של אירגון ה-W3C העולמי. ומאפשר לבעלי/ות מוגבלויות לגלוש באתרי אינטרנט בנוחות ע"י כלים המסייעים בכך.

אחריות

למרות מאמצינו לפתח נגישות בכל תכני האתר, ייתכן ובמהלך הגלישה יופיעו חלקים שטרם הונגשו. אנו ממשיכים להשקיע בפיתוח הגדרות הנגישות על מנת לאפשר גישה לתכנים אלה לכלל האוכלוסיה, ובפרט לאנשים עם מוגבלויות.

להלן קישורים רלוונטיים בנושא נגישות אתרי אינטרנט:

תקנות שוויון הזכויות לאנשים עם מוגבלויות (התאמות נגישות לשירות)

הנגשת אתרי אינטרנט – נציבות שוויון הזכויות לאנשים עם מוגבלות

תקנות הנגישות לשירות – נציבות שוויון הזכויות לאנשים עם מוגבלויות

סגירה
מערכת נגישות

מערכת נגישות האתר

ניווט בעזרת מקלדת
ניווט בעזרת מקלדת:
ערכת צבעים
צבעוניות טקסט:
גודל טקסט
גודל כתב:
שכבת עזרה
שכבת עזרה:
סגור נגישות
נגישות האתר

הפעל נגישות

תפריט ראשי

סלוגן דיזיין


סלוגן דיזיין פועלת משנת 2000 בתחום האינטרנט והעיצוב הגרפי ומשרתת את לקוחותיה נאמנה בתחומים אלו. אנו בסלוגן דיזיין מקפידים על דרך עבודה המאופיינת בחריצות, מקצועיות, שקדנות, זמינות וזריזות. אנו צוות בעל ניסיון רב בתחום בניית האתרים ואצלנו תוכלו לקבל שירות אדיב ומקצועי ותוצר איכותי.


סלוגן דיזיין הינה חברה צעירה ודינאמית אשר פונה לכלל השוק העסקי:
תעשייה, היי-טק, מוסדות, תקשורת, מחשבים, בניין וכו'. החברה מלווה את לקוחותיה בפרוייקטים גדולים וקטנים כאחד, ומעניקה ללקוח שירות מקצועי ויחס אישי. הקמת אתר מתאימה לכל בית עסק אשר מעוניין להתפתח, לגדול ולהיות מוכר. אנו נדאג כי בניית האתר תהווה חשיפה לבית העסק באופן המקסימלי ביותר.


אצלנו תוכלו לקבל שירות החל מגיבוש קונספט אשר מתאים לבית העסק, עיצוב אישי ומותאם לקונספט אותנו אנו מעוניינים להדגיש ועיצוב דפי התוכן בחדשנות וביצירתיות. אצלנו תוכלו לקבל שירותי תכנות מקצועיים ומובילים בתחום מאנשי מקצוע בעלי נסיון רב.
סלוגן דיזיין ידועה בחדשנות המקצועית שלה, מתאימה עצמה להתקדמות ענף הפרסום והאינטרנט, ומציגה מגוון רחב של מוצרים אשר בעזרתם ניתן להוביל כל חברה לצמיחה ולהצלחה. סלוגן דיזיין פיתחה מערכת ניהול תוכן מקצועית וידיתותית למשתמש אשר מאפשרת  לכל אחד מלקוחותיה להיות נגיש לעדכן את האתר באופן עצמאי ובכל רגע נתון.


בניית אתר אינטרנט בסיכומו של דבר מיועד למיתוג, פרסום וקידום בית העסק. אנו נדאג כי האתר יבנה בפלטפורמה המתאימה

ביותר לקידום האתר במנוע החיפוש של גוגל ויגרום להגדלת החשיפה של האתר שלכם מבין הרבים.


נשמח להעניק לכם את מלוא השרות והיחס החם אותו אנו מעניקים ללקוחותינו ולצרף אתכם לחוג לקוחותינו.

 

לקבלת הצעת מחיר - 1700-50-70-75