עזרה

1. ניווט בעזרת מקלדת

בלחיצה על מקש "TAB” ניתן למצוא את כל קיצורי הדרך בעמוד ולעבור ביניהם. תוך כדי הפעולה, רקע הפריט משתנה בכדי לעזור למשתמש/ת לראות את מיקומו המדויק. בכדי לחזור לפריט קודם, יש להקיש SHIFT+TAB. לחיצה על מקש “ENTER” מעבירה לתוכן הפריט.

 

2. שינוי צבעוניות טקסט

השימוש באופציה של שינוי צבעוניות מאפשרת לשנות את גוון הטקסט והרקע בהתאם לבחירה, וכתוצאה מכך ליצור ניגודיות צבעים גבוהה. (בדפדפנים תומכים תתאפשר בנוסף גם שינוי צבעוניות לכל התמונות באתר בהתאמה)

 

3. גודל הכתב

ישנם שלושה גדלים אפשריים לבחירה: רגיל, בינוני, גדול. גודל הטקסט באתר ישתנה לפי בחירת המשתמש/ת.

4. שכבת עזרה

מצב פעיל של שכבת העזרה מאפשר לקבל תאור קצר על כל האובייקטים באתר.

 

נא לשים לב ! לאחר בחירת השינויים, יש ללחוץ על כפתור "החל שינויים". כפתור זה יפעיל את השינויים שנבחרו. על מנט לבטל את השינויים שנבחרו, יש ללחוץ על כפתור "ביטול נגישות".

 

משוב

במידה ונתקלת בבעיה בנגישות האתר, אנא פנה/י אלינו

באמצעות דואר אלקטרוני בכדי שנוכל לתת את המענה הטוב ביותר לפתרון הבעיה נודה לתיאור מפורט ככל האפשר של תאור הפניה, השארת פרטי הפונה מומלצת בכדי שנוכל ליצור קשר במידה ויתעוררו שאלות בנושא.

סגירה
מערכת נגישות

הצהרת נגישות

מהו אתר נגיש?

25% מהאזרחים/ות בישראל הם/ן בעלי/ות מוגבלויות. התקנות החדשות להנגשת אתרי אינטרנט (לחוק השוויון לאנשים עם מוגבלות) נועדו לאפשר גם לאנשים עם מוגבלויות שונות(כגון עיוורים/ות ומוגבלי/ות ראייה, אנשים עם מוגבלות פיזית המתקשים/ות להזיז את ידיהם/ן,

אנשים עם הפרעות קשב וריכוז או דיסלקציה, אנשים עם מוגבלויות שמיעה ומוגבלויות אחרות) לגלוש באינטרנט בנוחות מירבית.אתרי אינטרנט נגישים אף מופיעים יותר במנועי החיפוש השונים.

אתר נגיש הוא אתר שבוצעו בו התאמות לפי תקן ישראלי. תקן זה מאמץ את ההנחיות הבינלאומיות לנגישות לתכני אינטרנט, של אירגון ה-W3C העולמי. ומאפשר לבעלי/ות מוגבלויות לגלוש באתרי אינטרנט בנוחות ע"י כלים המסייעים בכך.

אחריות

למרות מאמצינו לפתח נגישות בכל תכני האתר, ייתכן ובמהלך הגלישה יופיעו חלקים שטרם הונגשו. אנו ממשיכים להשקיע בפיתוח הגדרות הנגישות על מנת לאפשר גישה לתכנים אלה לכלל האוכלוסיה, ובפרט לאנשים עם מוגבלויות.

להלן קישורים רלוונטיים בנושא נגישות אתרי אינטרנט:

תקנות שוויון הזכויות לאנשים עם מוגבלויות (התאמות נגישות לשירות)

הנגשת אתרי אינטרנט – נציבות שוויון הזכויות לאנשים עם מוגבלות

תקנות הנגישות לשירות – נציבות שוויון הזכויות לאנשים עם מוגבלויות

סגירה
מערכת נגישות

מערכת נגישות האתר

ניווט בעזרת מקלדת
ניווט בעזרת מקלדת:
ערכת צבעים
צבעוניות טקסט:
גודל טקסט
גודל כתב:
שכבת עזרה
שכבת עזרה:
סגור נגישות
נגישות האתר

הפעל נגישות

תפריט ראשי

זהות ארגונית - מיתוג

 

מיתוג (branding) הינו מונח מתחום השיווק הפרסומי ומתאר ארגון, עמותה, חברה וקו מוצרים אחיד. הצרכן מייחס למיתוג חשיבות עליונה, בין אם באופן ישיר ובין אם באופן עקיף. מטרת מיתוג החברה/קו מוצרים היא לייחס לחברה איכות, יוקרה, הבנה למען מטרת ריווחיות גדולה יותר והטמעת רושם חיובי על הצרכן.

 

מיתוג חברה מורכב מכמה אלמנטים הכרחיים ראשוניים אשר רצוי שילוו את ארגון/החברה: שם חברה, סמל מסחרי (סמליל/לוגו), ססמה (סלוגן), קו עיצובי אחיד לכל מוצרי החברה שבא לידי ביטוי בעיצוב גרפי (צבע מסוים, סמל ועוד).

 

למה חשוב למתג את החברה?

 

בראש ובראשונה חשיבות המיתוג היא בכדי ליצור בידול. שוק הצרכנים גבוה ותחרותי ובלי מיתוג נכון (בלי בידול) לא תמיד שמים לב להבדלים הקיימים בין המוצרים השונים. במקרה כזה המשווקים מורידים מחירים, דבר שפוגע להם משמעותית ברווחיות החברה. מיתוג נכון של החברה מאפשר להתחרות על איכויות המוצר ולאו דווקא בהורדת מחירים. אילו מיתוג החברה נתפס בעיניי הצרכן, הרי שהוא מוכן לשלם על מוצריו יותר מאשר על מוצרי מתחריו.

 

התהליך הנדרש לזהות ארגונית

 

מיתוג תחילתו בהבנת פעילות החברה / בחינת המוצר העתידי לשיווק, בחינת קהל היעד אליו מעוניינת החברה להגיע והכרת שוק החברות המתחרות בתחום. בסיום תהליך המיתוג יש להטמיע בתודעת הציבור את החברה/המוצר המשווק שיגרום בצורה עקיפה ליציבות החברה והצגתה באור חיובי תוך דגש על איכויותיה.

 

מהו מיתוג נכון?

 

מיתוג נכון הוא מיתוג אשר משאיר רושם ראשוני חיובי. כמו גם בחיים, מראה חיצוני של אדם הוא זה שקובע את הדעות שלנו וזה מה שנחרט בראשנו. ככל שהמיתוג נכון יותר, חכם יותר ומתאים יותר כך הצלחת העסק גדולה יותר. המיתוג הוא אכן זה שיכריע את הצלחתה או כישלונה של החברה.

 

אנו, בסלוגן דיזיין, מאמינים כי בעזרת הכלים אותם אנו מעמידים לרשות הלקוח וניסיוננו רב השנים בתחום, נצליח לזהות ולהגדיר את הלקוח כמותג מנצח ומוביל בתחום בו הוא נמצא.